İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Vietnam Vizesi

Vietnam Vizesi Gerekli Evraklara Ülke İçin Önemli Detaylara Sayfamızdan Ulaşabilir Daha Fazlası İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

Vietnam Vizesi ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. İçeriği kontrol edebilir merak ettiğiniz tüm konular için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu ve sürekli güncel içeriklerle sizleri bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Vietnam Vizesi

Vietnam bir tarım ülkesidir. Ülke ekonomisinin büyük bir bölümü tarım yaparak elde edilmektedir.

Vietnam sıcak bir ülkedir. Yazları sıcaklık seviyeleri üst seviyede seyretmektedir. Kış aylarında Kuzey bölgesinde sıcaklıklar düşmektedir. Fakat Güney bölgesinin sıcaklık dereceleri aynıdır.

Vietnam nüfusu 89 milyon civarındadır. Nüfusun çoğunluğunu yerliler oluşturmaktadır. Özellikle dil ve adetlerde kuzey ile güney bölgeleri arasında pek var olmamaktadır.

Vietnam kültür bakımından önemli bir ülkedir. Özellikle sürekli süren savaşların ardından hala kültürünü korumaktadır. Tarihi yapıları bir hayli fazla olan ülkelerden biridir.

Turizm bakımından önde gelen ülkelerden olmasa bile önemli turistik yerlere sahip bir ülkedir. Turistlerin en çok ilgi gösterdikleri yerlerin başında Van Mieu yani Edebiyat Tapınağı yer almaktadır. Bu tapınağın içinde beş tane avlusu vardır. Bu avlular süslü duvarlarla birbirlerinden ayrılmaktadır.

Vietnam’ın başkenti Hanoi’dir. Türkiye ile bu ülke arasındaki uçak ile mesafe 10 saat sürmektedir.

Vietnam Vizesi ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden de bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz.