İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Rusya Vizesi Ticari

Rusya Vizesi Ticari konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Rusya Vizesi Ticari ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. İçeriği kontrol edebilir merak ettiğiniz tüm konular için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu ve sürekli güncel içeriklerle sizleri bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Rusya Ticari Vizesi Geçerlilik Süresi

Rusya vizesi geçerlilik süresi; 1 yıl içinde 90 gün geçerliliği olan tek girişli ya da çift girişli olarak verilmektedir. Rusya ticari vize 90 günden daha uzun vadeli olarak da temin edilebilmektedir.

Bu konu da Mapi Vize Rusya vize danışmanınızdan bilgi alınız. Rusya Konsolosluğunun gerekli görüldüğü durumlarda 1 yıl süreli ve çok girişli Rusya vizesi de alınabilmektedir. Vizenin kaç günlük verileceğini Rusya’da katılacağınız etkinliğin süresi belirleyecektir.

Örneğin; müracaat sahibinin katılacağı fuar süreklilik içermiyorsa, tek ya da çift girişli 90 gün geçerli vize verilir. Eğer müracaat sahibi Rusya’da ticari faaliyetiyle ilgili şube açmak ya da ortaklık kurmak için bulunuyorsa 1 senelik çok girişli vize talebinde bulunması gerecektir. Rusya vize müracaatınızı tam olarak tamamlamak için aşağıda belirtilen adımları izleyebilirsiniz.

Rusya Vizesi Ticari İle İlgili Gerekli Evraklar

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde
  • Davetiye ( Rusya’da Bağlı Bulunduğu Belediyeden Alınan Rusya’dan gelen orijinal davetiye )

Not:

Elektronik Ortamda ( Email ) yoluyla gelen davetiyeler geçerli sayılmaktadır.

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz her hangi bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanızı bekleriz. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Rusya Vizesi Ticari ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden de bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz.