İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Rusya Vizesi Aile Ziyareti

Rusya Vizesi Aile Ziyareti konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Akrabasının ağır hastalığı ya da vefatı sebebiyle Rusya’ya gitmesi gerekli olan kişilere yazılı müracaatları üzerine Rusya Başkonsolosluğu ve Rusya Büyükelçiliğinin kararıyla Rusya ziyaret vizesi verilir. Bu vize ile Rusya’da kalış süresi en fazla 90 gündür.

Eğer müracaat sahibi, Rusya’da yaşamakta olan birinci dereceden kan bağı olan akrabasının rahatsızlığı sebebiyle Rusya arkadaş ziyaret vizesine müracaat yapacaksa, Rus Sağlık Kurumu’ndan antetli kağıda yazılmış ve hastanın acilen hastanede tedavi edilmesi gerektiğini belirten fotoğrafı bir yazı almalıdır. Bu yazı kaşeli ve imzalı olmalıdır.

Rusya vizesi müracaat sahibinin Rusya’da yaşamakta olan birinci dereceden akrabalık bağı bulunan aile ferdi vefat ettiyse, Rusya arkadaş ziyaret vizesi müracaatı sırasında fotoğrafı makamlardan yakınının ölümü ile alakalı belge almalıdır. İletişim Kurumu yetkilisinin onayladığı, yakınının vefat ettiğini bildiren global telgraf dosyaya eklenmeli.

Rusya Vizesi Aile Ziyareti İle İlgili Gerekli Evraklar

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde
  • Davetiye ( Rusya’da Bağlı Bulunduğu Belediyeden Alınan Rusya’dan gelen orijinal davetiye )

Not:

Elektronik Ortamda ( Email ) yoluyla gelen davetiyeler geçerli sayılmaktadır.

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz her hangi bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanızı bekleriz. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Rusya Vizesi ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden de bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz.