İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Romanya Vizesi – Çalışma

Romanya Vizesi Çalışma konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Romanya Vizesi Çalışma ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. İçeriği kontrol edebilir merak ettiğiniz tüm konular için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu ve sürekli güncel içeriklerle sizleri bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Romanya Vizesi Çalışma

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde )
  •  Çalışma onayı ( Autorızatıa de munca )
  •  Romanya’daki firmadan maaşınızı ve adresinizi gösterir antetli , mühürlü ve imzalı yazı
  • Konaklama ispatı ;
    – 1 daire tapusunun fotokopisi veya kira sözleşmesinin vergi dairesinde de ( Admınıstratıa Fınancıara ) kayıtlı kontrat fotokopisi veya firmaya ait bir daire , lojman yada birinin yanında kaldığınız takdirde noter veya avukat tasdikli comondat sözleşmesi
  •  Sabıka kaydı ( Aslı ve yeni tarihli )
  • Banka hesap dökümü ( Banka hesap özeti ıslak imzalı-kaşeli ve son tarih bakiyeli olacak

Romanya Vizesi Detaylı Bilgi

Daha detaylı bilgi için Mapi Vize danışmanlık firması olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bizlere ulaşarak bilgi ve danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İletişim için: 0 312 419 6214

Romanya Vizesi Çalışma ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden de bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz.