İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Küba Vizesi Turistik

Küba Vizesi Turistik ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. Bu nedenle bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu bilmelisiniz. Yalnızca diğer konularımız olan Aile Ziyareti, Ticari ve normal vize konularımızı da incelemenizi öneririz. Tabii ki en önemlisi bizlere ulaşım bilgi almanız olduğunu da bilmenizi istiyoruz.

Küba Vizesi Turistik İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
    pasaportunuzun resimli ön yüzünün taramasını bize mail atınız

Not:

Vize  ”Aynı Gün ” içinde onaylanmaktadır. Vize kağıt üzerine basılmakta olup basıldığı günden itibaren 3 ay geçerliliği  vardır ( 3 ay içinde ülkeye giriş yapılması gerekmektedir vize ülkeye ayak basıldığı günden itibaren 1 ay kalış izni vermektedir)  Onaylanan vizenin orijinali size kargo yolu ile gönderilecektir.

Küba Turistik Vize

Bu nedenle işlerinizi kolaylaştırmak için burada olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Fakat tek yapmanız gerek şey bizlere ulaşım sağlamaktır. Sizlerin vize işlerinizi yapmaya Mapi Vize olarak talibiz.

Küba Vizesi Turistik ile alakalı bizlerden de yardım isteyebilirsiniz. Konuyla alakalı iletişim adreslerimizden kolay bir şekilde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat diğer konular ile alakalı da sitemizi ziyaret edebilir ve Google üzerinden sitemize ulaşım sağlayabilirsiniz.