İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Almanya Vizesi

Almanya Vizesi İçin Gerekli Evraklara Ülke İçin Önemli Detaylara Sayfamızdan Ulaşabilir Daha Fazlası İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

Almanya Vizesi konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Almanya sadece çok etkileyici büyük şehirleriyle ön plana çıkmamaktadır. Kasabaları,sanat ve kültür zenginlikleri, ormanları, büyük kaleleri, özellikle şarap ve birası ile bu özellikleri çok iyi taşıyan ve gösteren bir ülkedir.

Almanya’da sıcaklığın en düştüğü zamanlar Ocak ayı’ dır. Bu ayda sıcaklık 1,5 C’dir. Ancak yüksek kesimlere çıkıldıkça özellikle dağlarda -6 C’ lere kadar inmektedir. Bölgedeki en sıcak ay ise Haziran ayı’dır. Bu aylarda sıcaklık 20 C’dir.

Almanya’da 83 milyon civarında insan yaşamaktadır. Nüfusun yaklaşık 5 milyonu bu bölgede çalışan yabancı işçilerdir.Bu yabancı işçilerin çoğunluğu ise Türklerdir. Almanya’da yabancı işçiler ve mülteciler haricinde halk kendi dili olan Almancayı konuşmaktadır.

Almanya’nın en gözde yerlerinden biri olan BERLİN ZAFER ANITI almanya’ nın görülmesi gereken turistik yerlerinden biridir. Bu anıtı özelleştiren ve güzelleştiren özelliği ise anıtın tepesinde 8,3 m uzunluğunda , 35 ton ağırlığında, zafer tanrıçası Victoria’nın bronz heykeli olmasıdır.

Eğer hayvanlara ayrı bir merakınız var ise şanslısınız çünkü dünyanın en büyük ve bünyesinde en çok hayvan barındıran BERLİN HAYVANAT BAHÇESİ bu ülkededir.

Bu hayvanat bahçesi 1.400 canlı türe sahip ve 14.000 hayvana ev sahipliği yapmaktadır. Yılda 3,5 milyon kişi ziyaret etmektedir.Eğer buraya kadar geldiyseniz tüm dünyanın tanıdığı kutup ayısı Knut ve panda Bao Bao ‘yu görmeden gitmeyiniz.

Almanya Vizesi

İdata Başvuru merkezi işlemleri konusunda yetkili acenta olup sizler adınıza evraklarınızı kontrol aşamasından geçirip Almanya vizesi almak için sizlere yardımcı oluyoruz.

Almanya vize başvuruları için 2 hafta öncesinden  bizi arayarak randevu alıp  evraklarınızın kargo yapmanızı veya elden getirip teslim etmenizi  vize başvuru aşamasına istinaden dosyalarınızın hazırlanmasının   sizlere dikkat edilmesi gereken en önemli husus olduğunu bildirmek isteriz ticari vize başvuruları Almanya Konsolosluğu tarafınca erken verilmekte olup aile ziyareti vizesi ve turistik vizelerde 1-2 hafta sürdüğünü bildirmek isteriz.

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz her hangi bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanızı bekleriz. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Almanya’nın başkenti ise Berlin’dir. Türkiye ile bu ülke arasındaki mesafe ise uçak ile 3 saat sürmektedir… Konu ile alakalı Google üzerinden de araştırmalarınızı yapabilirsiniz.