İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Vietnam Vizesi Turistik

Vietnam Vizesi Turistik konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Vietnam Vizesi Turistik ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. İçeriği kontrol edebilir merak ettiğiniz tüm konular için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu ve sürekli güncel içeriklerle sizleri bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Vietnam Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Vizesi ortalama 10-18 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Vietnam Konsolosluğunun yoğun olduğu tarihlerde ve fotoğrafı tatil günleri öncesinde yapılan müracaatlarda bu süre uzayabilmektedir. Türkiye’den yabancı pasaportla yapılan müracaatların değerlendirme süresi de 18 iş gününü aşabilmektedir.

Vietnam Vize Ücreti 2021

Vietnam vize ücreti ülkeye gerçekleştireceğiniz seyahatin amacına, konaklamayı planladığınız gün ve ülkeye gerçekleştireceğiniz seyahatin sayısına göre değişmektedir. Kişisel seyahat kriterlerinize uygun Vietnam vize ücretini içerir bilgi e-mailini yetkilimizden isteyebilirsiniz. Mailde size belirtilen ücrete ilave olarak hiçbir ücret talebi olmayacaktır. Vietnam vize müracaatlarınızda belgelerinizi kargo ile iletmeniz halinde kargo ücreti müracaat sahibine aittir.

Vietnam vize müracaatlarının sonuçlanma süresi ve Vietnam vize müracaatlarınızı neticelendirme yetkisi sadece Vietnam Konsolosluğunun inisiyatifi altındadır. Mapi Vizenin Vietnam vize sonuçlanma süresine ve sonucuna müdahalesi söz konusu olamaz

Vietnam Vizesi Turistik İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport / En az  1 yıl süresi olan  ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde )

Not:

Turistik vize başvurunuz için C1 davetiye belgenizi biz getirtiyoruz

Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçiniz..

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz her hangi bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanızı bekleriz. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Vietnam Vizesi Turistik ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Dolayısıyla diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz. İletişim seçeneklerimiz üzerinden de bizlerle kolay bir şekilde iletişim kurabileceğinizi bilmenizi isteriz.