İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Turistik

Etiyopya Vizesi Turistik konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Etiyopya Vizesi Turistlik ile alakalı ilgili konunun bilgilerini sizler ile paylaşıyoruz. İçeriği kontrol edebilir merak ettiğiniz tüm konular için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler her zaman sizleri aydınlatmak ile alakalı her türlü donanıma sahip olup sizler için burada olduğumuzu bilmelisiniz.

Etiyopya Vizesi İşlemleri

Etiyopya seyahati gerçekleştirecek kişiler vize müracaat işlemlerini direk olarak Etiyopya Büyükelçiliğine ya da yetkilendirilmiş vize müracaat merkezleri aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Turistik gezi amacı ile yapılacak Etiyopya seyahatlerinde müracaatlar e-vize sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

Mapi Vize aracılığı ile gerçekleştirilecek Etiyopya vize müracaatlarında talep edilen gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi halinde müracaat işlemleri başlatılmaktadır. Etiyopya vize yetkililerimiz evraklarınızı müracaata hazır hale getirerek herhangi bir eksiklik ya da hata tespit etmeleri halinde tarafınız ile iletişime geçerek müracaatının en doğru biçimde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Etiyopya vize işlemleri şahsen bulunma mecburiyeti olmaksızın kurumumuz ile gerçekleştirilebilmektedir. Böylece tüm süreci takip edebilir ve işlemlerinizin prosedüre uygun olarak tamamlandığına emin olabilirsiniz. Gerekli evrakları kurumumuza elden ya da kargo ile teslim edebilir ve müracaat süreci sona erdiğinde pasaportunuzu yine elden ya da kargo yoluyla teslim alabilirsiniz.

Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport 1 yıldan eski olmayan ( Var ise eski pasaportlar )
  • 2 Adet resim ( arka fonu beyaz 3.5 mm 4.5 mm ölçülerinde )
  • Konsolosluğa hitaben Dilekçe ( İngilizce )
  • Kimlik fotokopisi
  • Otel uçak rezervasyonu

Not:

Etiyopya Vizesi Turistlik 2021 Yılı İtibari İle ” Online ” Vize Başvurusuna Başlamıştır Detaylı Bilgi İçin Bizim İle İletişime Geçiniz.

Etiyopya Vizesi ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize bakabilirsiniz.

Etiyopya Turistik Vize Detaylı Bilgi

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz her hangi bir konu var ise iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanızı bekleriz. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Daha detaylı bilgi için Mapi Vize danışmanlık firması olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletişim için: 0 312 419 6214