İşimizi Zevkle Yapıyoruz
Vize Başvurusu İçin İlk Adım

Gerekli evrakları sitemizden temin edebilir, bizi arayarak vize danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerekli Evrakları Kargolayın

Sizi her aşamada bilgilendirelim. Vize başvurunuz için hemen randevu alalım zaman kaybetmeden başvurunuzu yapalım.

Başvuru Ücretini Ödeyin

Vize ücretiniz, başvuruda bulunduğunuz ülkeye ve vize türüne göre değişecektir. Detayları bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi İçin Gerekli Evraklara Ülke İçin Önemli Detaylara Sayfamızdan Ulaşabilir Daha Fazlası İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

Amerika Vizesi konumuza hoş geldiniz. Yurt dışı şartları uygun olduğu için dolayısıyla insanlarımız yurt dışına çıkmak istemektedir. Bunun ile birlikte bizlere büyük bir görev düştüğünü bilmelisiniz. Bunun dışında vize ile alakalı her konu için iletişim adreslerimizden bizleri arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Çeşitli ülkeleri bizlerin yardımıyla birlikte istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz. Fakat her ülke ile alakalı şartlar ve istekler değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte yazdığımız içeriklerimizin dışında daha net bilgi almak için iletişim adreslerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu nedenle sektördeki güçlü bağlantılarımız ve birbirinden değerli danışmanlarımız sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. Bununla birlikte birçok sorunuzu da cevaplamak için burada olduklarını bilmelisiniz.

Amerika Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri; doğuda Atlas Okyanusundan batıda Büyük Okyanus a kadar 4.500 km genişliğindedir. Kuzey sınırını Kanada, güneyini ise Meksika körfezi çevirmektedir. ABD Amerika kıtasında yer alır. Dünyanın en büyük ülkelerinden biridir.

Ülkenin Dikkat Çeken Özellikleri : Dolayısıyla herkese uygun ödeme seçenekleri, uygun yaşam masrafları, yüksek eğitim kalitesi ve Yök denkliği vardır.

ABD’de çok değişik iklimler görülür. Çoğunlukla ılımandır. Hawaii ve Florida’da tropikal, Alaska’da arktik, Mississippi Nehri kıyısında yarı bozkır, güneybatıda çorak iklim görülür. Doğu ve batı kıyılarındaki sıradağlar, okyanusların iç kısımların iklimini etkilemesini önlediklerinden, kıyı şeritleri hariç bütün ülkede kara iklimi hakimdir. Bununla birlikte ABD’de orta kısımlar çok yüksek olduğundan, mevsimler arasında pek fazla sıcaklık farkı yoktur. Yazları orta bölgelere alçak basınç hakimdir. Okyanustan gelen nemli hava Appalachianlar tarafından engellenmediği için orta bölgeler yaz mevsiminde bol bol yağış alır. Batı bölgelerde ise yağış daha azdır. Atlantik Okyanusu’na kıyı olan şeridin güney kısım daha yağışlı ve ılıman olmasına rağmen, kuzeyi daha serin olup kışları şiddetli geçer. Meksika körfezine bakan güney kısım açık ve düz olduğundan tropikal iklim hakimdir. Bu bölgede yazlar sıcak, kışlar ise ılımandır. Her mevsimde bol yağış görülür. Alaska kıyı şeridi, denizden etkilenen bir iklime sahip olmasına rağmen, iç kısımlarında çok şiddetli soğuklar görülür.

Büyük Okyanus kıyısındaki California nüfus bakımından en büyük eyalettir. Atlas Okyanusu kıyısındaki New York eyaleti ikinci gelmektedir. Diğer bir batı eyaleti olan Colorado’da ise, ülkenin gösterdiği artışın bununla birlikte hemen hemen iki katı oranında bir nüfus artışı olmaktadır. Arizona ‘nın nüfusu 1960 tan bu yana iki kat artarken, Nevada’nın ki, aynı müddet içinde üç katına varmıştır. Bir güney eyaleti olan ve güzel iklimi ile tanınan Florida ‘nın nüfusu 1960 tan bu yana takriben % 100 oranında artmıştır.

NERELER GEZİLİR ?

. Özgürlük Anıtı ve Ellis Adası  :

New York’un ve ABD’nin sembolü sayılan Özgürlük Anıtı, Fransa’nın Amerika’ya bir armağanı. Fakat 1886’dan beri ‘Yeni Dünya’ya gelen göçmenleri karşılayan Anıt, turistlerin de ilgi odağı.

. Times Meydanı :

Dolayısıyla adını New York Times’dan alan Times Meydanı, ziyaretçilerini büyüleyen, ışıltılı ve şık otellerin, restoranların bulunduğu ve yeni ofislerin kurulduğu dünyanın en ünlü meydanlarından biri. Eskiden sevimsiz ve iç karartıcı bir meydanken günümüzde Times Meydanı, yeniden hayat bulmuş ve Manhattan’ın en canlı ve eğlence dolu yeri hâline gelmiş.

Başkent : Washington , DC

Para Birimi : Amerikan doları ( USD )

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı : Yaklaşık Batıya 11 saat, Doğuya 16 saat

Popüler Şehirleri : New York City, Chicago, Boston, Washington, San Francisco, Los Angeles

Çoğu sorunuzun cevabını bu makale üzerinde vermiş bulunmaktayız. Fakat konuyla alakalı veya bunun dışında merak etmekte olduğunuz konu bize ulaşın. Bunun dışında destek almak için iletişim numaramız olan, 0 (312) 419 6214 numaramızdan dönüşlerinizi beklemekteyiz.

Amerika Vizesi ile alakalı konumuz burada bitmiş bulunmaktadır. Diğer konulara ulaşım sağlayabilmek için Google üzerinden sitemize  bakabilirsiniz.